VIP ontvangst Traianus Regatta 20 april en reünie oud leden Phocas 1947-1972

 

 

VIP ONTVANGST VOOR LEDEN VAN OUD PHOCAS BIJ TRANIANUS REGATTAOP 20 april 2019

Let op!! dit jaar gecombineerd met speciale reünie voor alle oud leden van 1947 tot 1972.

 

Vorig jaar hebben we met veel succes een speciale ontvangst georganiseerd voor onze leden bij de Trainanus Regatta. Onder het genot van een hapje en bubbels konden onze leden genieten van de ontspannen roeisfeer tijdens de door Phocas georganiseerde Traianus Regatta. Het was een enorm succes en ook dit jaar hopen we weer veel leden te kunnen verwelkomen op onze rode VIP loper!

 

Daarnaast organiseren we dit jaar een speciale reünie voor oud leden uit de jaargangen 1947 tot 1972, de eerste 25 jaar van Phocas dus. Zij zijn welkom op de VIP ontvangst ook als zij geen lid van Oud Phocas zijn. Iedereen moet zich i.v.m. de organisatie voor dit onderdeel opgeven via ons mailadres oudphocas@nsrvphocas.nl. De oud leden uit deze jaargangen worden vanaf 15 uur getrakteerd op een busrit naar het huidige botenhuis met rondleiding aldaar. Hierna is er een speciale bijeenkomst bij café Waalzicht bij de Spiegelwaal met films uit de jaren ’60 en begin jaren ’70 onder het genot van een hapje en drankje. Een unieke gelegenheid om oude roeimaatjes uit hun eigen tijd weer eens te ontmoeten. We hebben veel mensen uit deze jaren weten op te sporen, maar hoe meer mensen er komen hoe leuker zo’n dag natuurlijk wordt. Neem contact op met oude maatjes om ze te stimuleren te komen, daarbij kunnen we je misschien ook helpen, laat het maar weten.

HET VOORLOPIGE PROGRAMMA VAN DE DAG IS ALS ALS VOLGT :

Voor álle leden van Oud Phocas en de reünisten van 1947-1972 die zich aangemeld hebben.

14.00-16.00 uur:  

VIP ontvangst bij de wedstrijden van de Traianus Regatta bij de Spiegelwaal met bubbels en hapjes.

Locatie en parkeren bij de Lentse Warande, Nijmegen.

 

Voor de reünisten die zich aangemeld hebben uit de jaargangen 1947-1972:

15.00 uur                            

Vertrek vanaf Lentse Warande met bus voor korte sight seeing tour met gids door Nijmegen langs allerlei oude bekende plaatsen naar Huidige botenhuis met korte rondleiding aldaar. Vervoer terug naar Café Waalzicht.

16.00 uur                           

filmpresentatie uit de jaren ’60 en ’70 met fotoboeken en presentatie toekomstige bouwplannen en de consequenties voor Phocas

Locatie: Café Waalzicht, Oosterhoutsedijk 21, Nijmegen.

17.00 uur                                           

borrel met hapjes

18.30 uur                                            

Einde reünie

 

Opgave voor deze dag en meer informatie via ons mailadres oudphocas@nsrvphocas.nl . Geef hierbij aan met wie je eventueel komt. Als dit nodig is kunnen we er ook voor zorgen dat men opgehaald wordt bij het station Nijmegen of Lent, geef dit dan even aan bij opgave met de verwachte tijd van aankomst.

Geef je vanwege de organisatie van het busvervoer zo snel mogelijk op maar zeker vóór 13 april 2019. Iedereen ontvangt van te voren de deelnemerslijst en definitieve gegevens.

De opgave is pas definitief na ontvangst van 17,50 euro per persoon op rek. nr. NL78 ABNA 0453 1253 44 t.n.v. Reunistenvereniging Phocas.

 

Hopelijk tot ziens op 20 april a.s.

 

 

  10 comments for “VIP ontvangst Traianus Regatta 20 april en reünie oud leden Phocas 1947-1972

 1. Ton Oomen
  8 maart 2019 at 01:38

  Prima idee en actie. Zie er naar uit om vroegere maatjes en meisjes weer te zien.
  Kan er ook nog geroeid worden door deze minder jonge (zware) roeiers?
  Ton O.

  • lily-de-kleijn
   8 maart 2019 at 12:31

   Hoi Ton, Je bent van harte welkom, ik heb nog een leuke film van jou en die laten we zien die middag! Jammer genoeg kan er niet geroeid worden omdat alle boten in gebruik zijn bij regionale en landelijke wedstrijden. Alle stuurtjes zijn ook druk bezig. Maar we kunnen op die dag misschien wel iets regelen voor een ander roeimoment:)

  • Frits Ahlrichs
   18 april 2019 at 20:00

   Hallo Ton,
   Ik vraag me af wie er uit de periode 65-70 nog komen. Waarschijnlijk ken je mij niet meer. Ik zat in de eerste jaars 8, die roeide in 1966 Head of The River

   Gr, Frits Ahlrichs E mail m.ahlrichs1@upcmail.nl

 2. Ivo Dubois
  8 maart 2019 at 13:29

  Goed idee dus, Lily, en ik zal er proberen te zijn. Misschien een idee om nog eens duidelijk te zeggen waar, voor autorijders, die Spiegelwaal is, mijn generatie kende alleen de Graafseweg……

  • lily-de-kleijn
   8 maart 2019 at 13:37

   Hoi Ivo,
   De spiegelwaal ligt bij de brug over de waal, parkeerplaats bij lentse warande in Lent, maar alle deelnemers krijgen nog specifieke informatie in de week voor 20 april, leuk om je dan weer te zien!

 3. Jeanne Jansen
  5 april 2019 at 19:19

  Ook wij hebben besloten deel te nemen. Hartstikke leuk om onze oude roeimaatjes weer eens te zien!
  Tot dan,
  Jack en Jeanne van Huijkelom-Jansen

  • lily-de-kleijn
   5 april 2019 at 19:24

   Leuk Jeanne! Tot 20 april..

  • Frits Ahlrichs
   18 april 2019 at 19:54

   Jack, Ben benieuwd wie er van de eerste jaars 8 uit 1966 nog komt.
   Het is verrekte lang geleden
   Gr. Frits m.ahlrichs1@upcmail.nl

 4. Ronald van der Zande
  9 april 2019 at 14:30

  Hallo Lily,
  Goeie actie. Ik zal er zijn.
  Ik ben nog altijd innig bevriend met Mirjam van der Staaij . Ik zal polsen of ze meekomt en eventueel vervoer regelen met haar zonen.
  Ze is dan overigens de week daarvoor 90 jaar geworden en daarmee vermoedelijk ook het oudste ex-Phocas-lid. Tot 20 april,

  Ronald van der Zande
  LE 8, LE 4 & LE 2- , 1968-1972

 5. Ivo Dubois
  19 april 2019 at 18:21

  Jaj ja Lily, Ik kom eraan en denk dat mijn vrouw mee zal komen; ik nam haar als amper met-haar-verloofde mee naar de bosbaan ( in 1957…)

  tot morgen

  Ivo

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *